Szkolenia

Obozy Narciarskie

Katalog

2012-08-29 09:50:04

Sports Camp in Poland - Team Animus-X

2012-08-29 09:49:09

Sports Camp in Poland - Offer

Zgrupowania Sportowe - Obozy Sportowe: POLSKA-CZECHY-SŁOWACJA 2012-08-22 09:49:09

Zgrupowania Sportowe - Obozy Sportowe:  POLSKA-CZECHY-SŁOWACJA 

 

             Nasza firma zaprasza  do udziału w obozach sportowych / zgrupowaniach sportowych organizowanych w atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Polski, Czech oraz Słowacji. Zajmujemy się kompleksową organizacją zgrupowań sportowych dla  klubów i organizacji sportowych, oraz  Narodowych Federacji Sportowych.           

            Dysponujemy ośrodkami z walorami klimatu niezbędnego do prawidłowego przebiegu procesu treningowego. Proponujemy ośrodki usytuowane nad morzem Bałtyckim, oraz w górach.

             Pobyt w ośrodkach o walorach klimatycznych powoduje wzrost wskaźników  zdolności wysiłkowej, poprawę psychicznej gotowości startowej, a także szybszą regenerację po przeprowadzonym procesie treningowym.            

            Współpracujemy z ośrodkami przygotowań olimpijskich i paraolimpijskich.

            Proponowane ośrodki posiadają niezbędny sprzęt, oraz bazę do realizacji procesu treningowego. Są przystosowane dla potrzeb zawodników niepełnosprawnych.

            Specyfika klimatu  panująca w proponowanych  lokalizacjach  gwarantuje osiągnięcie wysokiej formy sportowej.

            Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie organizacji, oraz przebiegu procesu  treningowego. Nasza kadra prowadzi szkolenie kadr narodowych w dyscyplinach olimpijskich i paraolimpijskich. Aktualnie współpracujemy w federacjami narodowymi, klubami sportowymi krajów Arabskich w zakresie przygotowań do Igrzysk Paraolimpijskich.

            W zakresie organizacji profesjonalnego procesu szkolenia sportowego proponujemy współpracę z z psychologiem sportu, fizjologiem, biomechanikiem, oraz fizjoterapeutami, specjalizującymi się w terapii manualnej, oraz urazowości w sporcie.

            Wiemy jak ważna jest w procesie szkolenia odnowa biologiczna, dlatego proponujemy w ofercie  szereg zabiegów, terapii indywidualnie dobranych do zawodnika. Możemy się również pochwalić dorobkiem naukowym w zakresie procesu treningowego, oraz powiązania go z odnową biologiczną.

 

            Kadra organizująca zgrupowania sportowe i koordynująca  proces treningowy to trenerzy szkolenia paraolimpijskiego w powerliftingu.

 

Osiągnięcia:

Nazwa imprezy / zawodówMiejsceDataLiczba medeli
Igrzyska Paraolimpijskie Pekin 2008 2
Mistrzostwa Europy Portugalia 2005 15
 Mistrzostwa Europy  Grecja 2007 13
 Mistrzostwa Świata  Korea 2006 5
Mistrzostwa Świata Kuala Lumpur 2011 4